Hakkımızda

Lingtech Yazılım Danışmalık ve Çeviri Hizmetleri Ltd. Şti. 2013 yılında TÜBİTAK Desteği ile kurulmuş bir teknogirişimdir.

Lingtech, konusunda uzman kadrosu ve anlaşmalı olduğu onlarca çeviri bürosu ile çeviri sektöründe aşağıda listelenen alanlarda faaliyet göstermekte olup, bunun dışında anahtar teslim web uygulamaları ve yazılım geliştirme projeleri ile hizmet sunmaktadır. Sektörde uzun yıllardır tecrübeli çalışanları ve Boğaziçi Üniversitesi’nden Akademik desteği ile birlikte aşağıdaki alanlarda sizlere anahtar teslim, gününde ve sorunsuz çözümler sunmaktadır.

  • Çeviri
  • Teknik Çeviri (Akademik, Medikal, Hukuk, Sigorta, Bankacılık, Finansal, Pazarlama, Edebiyat, Sosyal Bilimler, Müzik, Oyun, Bilişim, Kullanım kılavuzu vb.)
  • Web Sitesi Çevirisi & Yerelleştirme
  • Metin Düzeltme ve Kontrol

Bunun dışında çeviri alanında ihtiyaç duyabileceğiniz teknolojik altyapıyı sunma konusunda sizlere özel projeler geliştirmekteyiz. Bize ulaşmak için iletişim sayfasına göz atın lütfen.

 Lingtech, TEB Girişim Bankacılığı tarafından desteklenmektedir. TEB Girişim evi tarafından ofis ve danışmanlık hizmeti almaktadır.

 

14.01.2014 tarihinde Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından organize edilen Hayati Üstün Girişimcilik ödüllerinde firmamız AR-GE projesiyle ikincilik ödülü almıştır.  Desteğiniz ve güveniniz için çok teşekkürler ! www.giv.org.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir